Мы учим - Вы воплощаете!
г. Запорожье:
г. Днепр:

Записаться на курс

Записаться на курс

Про нас

Главная/ Про нас
MEDEYA GROUP – КРАЩИЙ ВИБІР

Косметологічний центр «Medeya Group» був заснований 2015 року. Нашою метою було створити ідеальну платформу для забезпечення індустрії краси в Україні кваліфікованими спеціалістами та продукцією високої якості – для безпечної, ефективної та економічно вигідної роботи з клієнтами.

Компанія «Medeya Group» розширює межі вибору для клієнтів завдяки різноманіттю брендів із усіх напрямків косметології – мезотерапії, контурної пластики, пілінгів, ліній догляду та інших сегментів. Відвідуючи світові б’юті-виставки, ми обираємо кращі бренди для українських спеціалістів індустрії краси.

Корпоративна місія

Корпоративна місія української компанії «Medeya Group» – створювати інтелектуально-матеріальний простір для різноманітних бізнес-областей у сфері індустрії краси в Україні.

Кожна людина має природнє бажання – бути гарною.

Краса може давати радість життю та впевненість у собі.

Ми з повагою ставимося до прагнення людей до краси та створюємо сприятливий фундамент для спеціалістів б’юті індустрії, які несуть культуру краси до людей в Україні, збагачуючи їхнє життя.

Ділові партнери, постачальники та співробітники компанії «Medeya Group» – підтримують та втілюють нашу місію.

Ми постійно проводимо тренінги, семінари та конференції регіонального та всеукраїнського масштабу. Ми запрошуємо на наші заходи як молодих і перспективних спікерів, так і справжніх «гуру» в індустрії краси. Ми регулярно беремо участь у регіональних і міжнародних виставках («Інтершарм»).

Ми пропонуємо отримувати НАЙКРАЩЕ
Найкращого виробника
Найкращі лінії професійної косметики
Найкращі нові досягнення в косметології
Найкраще навчання від Азів до Вищого пілотажу
Найкращих спікерів
Наші задачі
01
Надавати якісне навчання для спеціалістів б’юті індустрії
02
Постійне дослідження ринку освітніх послуг б’юті індустрії з метою своєчасного формування програм навчання у відповідності до сучасних тенденцій
03
Допомагати нашим студентам досягнути мети у кар’єрі за допомогою наших різносторонніх навчальних програм
04
Постійне підвищення стандартів викладання
05
Допомогти зрозуміти, наскільки різноманітний, широкий та цікавий ринок б’юті індустрії, а також – економічно обґрунтувати вибір професії

Про компанію – Medeya Group

Сфера діяльності компанії «Medeya Group»:

«Medeya Group»: Ми вчимо – Ви втілюєте!

 

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наші навчальні курси для косметологів, в результаті яких ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні технології та методики від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ