Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Конференція «Beauty-Flamenko» від «Medeya Group»: вчимося красиво

Головна/ Новини/ Конференція «Beauty-Flamenko» від «Medeya Group»: вчимося красиво
11.07.2018

11 липня 2018 року в Запоріжжі відбулася конференція косметичної компанії

«Medeya Group» під романтичною назвою «Beauty-Flamenko».

Ось уже 35 років бренд «Anubis Barcelona» займається продажем професійної косметики на міжнародному ринку. Тепер і в Україні можна придбати якісну продукцію визнану в усьому світі, завдяки компанії «Medeya Group», яка є ексклюзивним дистриб’ютором даного відомого косметичного бренду з Іспанії, і яка поставляє косметичну продукцію для професіоналів що працюють в сфері краси. Крім того, компанія «Medeya Group» не тільки поставляє продукцію найкращої якості для догляду за обличчям і тілом, а також навчає естетиці в косметології і сучасним методикам проведення ін’єкцій і масажів.

У цей день компанію «Medeya Group», в честь їх 3-х річчя, приїхали привітати партнери з Іспанії. Вони провели коротку презентацію бренду «Anubis Barcelona» і продемонстрували нову масажну техніку Excellence Kobido. Також, протягом 3 наступних днів, іспанський тренер провів навчання в трьох містах України: Запоріжжя, Харків і Київ.

Насичена програма

Учасники конференції ознайомилися з короткою презентацією бренду «Anubis Barcelona», підготовленої провідним співробітником компанії Denisse Lalama (Іспанія). У короткому екскурсі в історію розвитку фірми «Anubis Cosmetics» була відображена інформація про те, як компанія домоглася успіху, яка плавно перейшла в презентацію самого косметичного бренду.

Наступним етапом конференції була презентація масажу Excellence Kobido від Mercedes Ruiz Gaspar (Іспанія). Батьківщиною цієї техніки масажу є Японія. Завдяки прекрасно розробленої техніці виконання, процедура дає приголомшливий ефект. Використовуючи Excellence Kobido, можна прибрати напругу м’язів, посилити регенерацію крові на клітинному рівні. Присутні переконалися в тому, що після процедури шкіра набуває здорового і сяючого вигляду.

Після презентацій було озвучено доповідь на тему «Антиоксиданти в косметології – міфи і реальність». У ролі спікера виступила Олена Присяжнюк – доцент кафедри фізичної реабілітації, кандидат хімічних наук. Доповідь допоміг гостям розібратися в правдивості інформації про причини старіння шкіри, взаємодії радикалів і антиоксидантів, використанні антиоксидантів в косметології.

Дізналися учасники конференції і про функціональне клітинному харчуванні Rain. З цією новинкою їх познайомили лектори Коротич Марина, Литвинова Віра і Чурсіна Тетяна – консультанти по клітинному харчування Rain. В ході їх вистпленія присутні змогли продегустувати подаються харчові продукти.

Ще один доповідь на затребувану тему «Вся правда про гіалуронову кислоту» озвучила Макіша Наталья- доктор-дерматовенеролог, косметолог, член асоціації дерматовенерологів і косметологів України. Вона відповіла на найпоширеніші питання:

  • Що таке гіалуронова кислота і якою вона буває в косметиці і ін’єкційних препаратах?
  • Роль гіалуронової кислоти в організмі і навіщо ми наносимо її з косметикою і робимо ін’єкції?
  • Чому ми втрачаємо її, і як швидко усунути причини?
  • До чого призводить надлишок гіалуронової кислоти?
  • Низькомолекулярна, високомолекулярна, мультимолекулярних. Коли і навіщо?
  • Стабілізована, нестабілізована. Переваги і ефекти.
  • Протипоказання до застосування гіалуронової кислоти.

Пізнавальним для учасників конференції стало і виступ Ільїної Юлії «Легко продаємо – легко заробляємо». Вона поділилася Лайфхак продажів засобів домашнього догляду, розповівши всім бажаючим, про те, як можна без зусиль заробити на продажу косметичних засобів.

Всім гостям заходу було запропоновано випробувати продукцію косметичної марки «Anubis Barcelona» і продегустувати справжні антіоксідантниеіспанскіе вина.

А створювали атмосферу іспанського літа в Україні своїм запальним фламенко представники талант-студії “Фріда”, Юлія Зерова і божественна скрипка Ярослава Ревуцького, яка звучала на протязі всього дня.

Дякуємо зажигателя провідну Віту Воробйову, креативного фотографа Сергія Личкатого, оператора Сергія Шевченка і його чарівну супутницю – журналіста Анну.